whatsapp
נגיש אקספרס
תוסף נגישות

תוסף נגישות

הנגשת אתרים באינטרנט

מה זה בכלל הנגשת אתרים? בשנים האחרונות גובר השיח על החשיבות שקיימת בהנגשת אתרי אינטרנט לפי חוק, כשבאוקטובר 2017 נכנס לתוקפו התקנון החדש בנוגע להנגשת אתרי אינטרנט, הוא הופנה לכלל הציבור הישראלי. הרעיון העומד מאחורי הנגשת אתרים הוא עקרוני ולמעשה הדרך לאפשר לכלל האוכלוסייה לגלוש וליהנות בכל אתר ללא שום הגבלה ועם מקסימום חווית משתמש. החוק ברובו עוסק בהסרת חסמים על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות לקבל שירות באותה רמת נוחות ואיכות ולאפשרם לנהל חיים עצמאיים ומלאים ובלי תלות בזולת. תקנות הנגישות לשירות עוסקות במגוון רחב של תחומים וביניהם, הנגשה פיזית של המקומות בהם ניתן השירות, התאמה של הדרכים והאמצעים בהם ניתן השירות, האופן שבו נמסר מידע לציבור וכן הנגשה של ערוצי השירות השונים לרבות, אתרי תדמית ומתן אינפורמציה, אתרי חנות אשר עוסקים במכירת מוצרים וכמו גם אפליקציות שונות. בכדי שציבור האנשים עם מוגבלות יוכל לקבל שירות באמצעות האינטרנט כשאר הציבור, יש לבצע התאמות באתרים ובאפליקציות המספקים את השירות או המידע אודותיו. הנגשת אתרים באינטרנט הוא נושא מהותי מעבר לחשיבותו החוקית, הוא גם הופך את בעלי העסקים לסולידריים שתומכים בכל סוגי האוכלוסיות ומעניקים להם הזדמנות שווה. בנוסף, תופתעו לדעת כי, מנוע הסריקה של גוגל מתעדף אתרים נגישים על אתרים ללא הנגשה תקנית וזה כחלק מהמדיניות של גוגל העולמית. אתר נגיש לפי החוק יהיה ממוקם גבוה יותר בגוגל לפני אתרים אחרים. אז אם אתם בעלי עסקים עם אתר אינטרנט, ובא לכם לתת הזדמנות שווה לכולם ועל הדרך להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם וגם לעמוד בחוק- השאירו פרטים, אנחנו כבר נעשה את העבודה עבורכם.

 

חשוב לדעת

חשוב לדעת

חוק הנגישות בתוקף משנת 2015, המנעו מקנסות כבדים.
תביעה אזרחית עד 50,000 ₪ ללא הוכחת נזק!

‏3 שלבים פשוטים

ויש לכם אתר אינטרנט נגיש

1
מילוי הצהרת נגישות עם הזמנת תוסף נגיש אקספרס
2
הנגשת האתר שלכם ע”י מומחי הנגישות של נגיש אקספרס ללא התערבות בקוד מקור של האתר
3
יש לך אתר נגיש אשר עומד בתקנות הנגישות ברמה AA
לקויי שמיעה נגישות לאתר-לקויי שמיעה ללקויי שמיעה

הנגשת אתרים

ללקויי שמיעה

הנגשת אתרים ללקויי שמיעה מאפשרת לאתר האינטרנט שלכם לפרסם תוכן רלוונטי, שימושי ונגיש וליצור חוויה חיובית ואטרקטיבית גם לאנשים עם לקויות שמיעה. זאת ועוד, אתר נגיש יכול גם לשפר את הדירוג שלכם במנועי החיפוש ובכך למשוך אליכם קהל גדול יותר.

מוגבלויות מוטוריות נגישות לאתר-מוגבלויות מוטוריות לאנשים עם מוגבלות מוטורית

הנגשת אתרים

לאנשים עם מוגבלות מוטורית

הנגשת אתרים לאנשים עם מוגבלות מוטורית נוגעת לעיצוב האתר וליצירת חוויית משתמש שלא מדירה אנשים עם מוגבלות כלשהי, להיפך, מתחשבת בהם. כולנו חווינו גלישה באתרי אינטרנט שפותחו על ידי אנשי מקצוע שלא לקחו בחשבון הנגשה לאנשים עם מוגבלות. היום זו פשוט עבירה על החוק. אם האתר שלכם עדיין לא מונגש, בוודאי תשמחו לדעת שלא צריך להיות אתר אינטרנטי בעל פרופיל גבוה, כדי שיציע נגישות גם לאנשים עם מוגבלות זו.

חולי אפילפסיה נגישות לאתר-חולי אפילפסיה לחולי אפילפסיה

הנגשת אתרים

לחולי אפילפסיה

עבור אנשים רבים השימוש באינטרנט הוא פשוט כיף! גלילה במרחבי המדיה החברתית, קנייה מהירה באינטרנט או צפייה בסרטון כלשהי, הם דרכי בילוי מקובלות שלא זקוקות לאזהרה מפני תופעות לוואי כלשהן. עם זאת עבור לא מעט משתמשים עם רגישות לאור, אמצעי אזהרה הקשורים להנגשת אתרים לחולי אפילפסיה הם פשוט הכרח!

לקוי ראייה נגישות לאתר-לקוי ראייה ללקויי ראייה

הנגשת אתרים

ללקויי ראייה

הנגשת אתרים ללקויי ראייה יכולה לקדם אתרים מונגשים בדירוג של מנועי החיפוש, ובכך להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאליים שיגיעו לבקר באתרים אלה. ביצוע התאמות באתרי האינטרנט מציע נגישות לא רק לאנשים שרואים אלא לכלל המשתמשים במרחבי האינטרנט. אחרי הכול, אף אדם שגולש בחנות מקוונת, למשל, לא אמור להרגיש מתוסכל רק בגלל היכולות שלו, וכל משתמש עם לקות ראייה רשאי ליהנות מהזכות לנגישות שהובטחה לו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות.

אוכלוסייה מבוגרת נגישות לאתר-אוכלוסייה מבוגרת לאוכלוסיה מבוגרת

הנגשת אתרים

לאוכלוסיה מבוגרת

הזדקנות היא חלק בלתי נמנע מהחיים! אלא שרובנו נוטים להתעלם מכך עד שהגיל מתחיל להשפיע על רמות היכולת שלנו. מכיוון שאי אפשר להימלט מהזקנה, כל עסק מקוון זקוק לאמצעים המקדמים הנגשת אתרים לאוכלוסייה מבוגרת, בדיוק כמו ההנגשה המוצעת לאנשים עם מוגבלות. באופן לא מפתיע, נתיב הפתרונות שהטכנולוגיה מציעה לשני סוגי האוכלוסיות הללו, הוא אכן די מקביל.

לקוחות שכבר רכשו

מספרים על החוויה

קיבלנו מחברת נגיש אקספרס אתר מונגש ברמה הגבוהה ביותר בכדי שקהל המשקיעים שלנו בארץ ובעולם יוכל ליהנות מחווית גלישה הכי טובה שיכולה להיות. בעקבות הערה של אחד המשקיעים שלנו, הגדלנו את רמת הנגישות ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות שקיבלנו מנגיש אקספרס.
מורן, ד
מנהלת שיווק וכירות
כמשרד עורכי דין אנחנו מחויבים לפעול על פי חוק ומעבר לכך שקהל הלקוחות שלנו יגיע מקשת האוכלוסיה. פנינו לחברת נגיש אקספרס וקיבלנו הנגשה מלאה על האתר שלנו. כעת כל המידע המשפטי החשוב נגיש לכולם.
עו"ד שני אלקבץ
בעלת משרד עו"ד אלקבץ- כהן
איך שהתחלתי להנגיש את החנות שלי לאנשים שקצת מתקשים, כמות הפניות והמגוון עלה ואני מודה לחברת נגיש אקספרס שדאגה שזה יקרה ושאני גם ארחיב את קהל הלקוחות שלי וברמה האישית שלי אני שמח על כך.
איציק, נ
בעל עסק קייטרינג

למידע נוסף מלאו פרטים או חייגו עכשיו 072-3976-425

"*" אינדוקטור שדות חובה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.